Bali Masajı

Bali masajı, kafatasında bulunan yumuşak dokular ve kemikler üzerine hafif basınçlar uygulanarak serebrospinal sıvının ritm ve akış hızını değiştiren terapi yöntemidir.

Bali masajı, yalnızca kafa bölgesine değil vücudun tamamına fazla baskı uygulamadan, dairesel ve hafif hareketlerle uygulanan teknik bilgi gerektiren özel bir masaj çeşididir. Genellikle vücuttaki stresi ve stresin oluşturduğu zararlı toksinleri atmak için tercih edilen bu masaj türü hassas vücutlu bireyler için birebirdir.

Son dönemlerde geleneksel masaj türleri arasında kabul edilen bali masajına özel bali santi yağları kullanılır. Birçok masajdan farklı olan yanı ise petrisaj (yoğurma) teknikleri ile değil friksiyon (ovma) teknikleri üzerine yoğunlaşan bir masaj türü olmasıdır. Bu sebeple diğer masajlara göre vücudu daha fazla gevşetir ve rahatlatır.

Kullanılan özel bali santi yağı ve özel teknikleri sayesinde müthiş bir birleşim oluşur. Kan dolaşımının düzenlenmesinde büyük katkısı ile birlikte dokuların yenilenme hızı artar. Böylelikle cildin daha canlı ve sağlıklı görünmesini sağlar.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!